koseniesro.sk

Kosenie trávnikov, údržba zelene, zimná údržba


Přejdi na obsah

Strojové vybavenie

Kosačka Amazone rady Profihoppersa vyznačuje tým, že dokáže pokosiť nielen vysokú trávu, ale aj okrasné plochys perfektným výsledkom a pozberanímtrávnej hmoty. Dá sa využiť aj ako vertikutátor.

Kosiace zariadenie Amazone rady Grasshoppersa vyznačuje velkým pracovným záberom až2,1 metra a až 3500 litrovým zásobníkom napokosenú hmotu. Je určené na velké plochybez ohladu na výšku porastu. Materiál dokáževysypať priamo do odstavného kontajnera aždo výšky 2 metre.

Nosič náradia sa vyznačuje velkýmpracovným výkonom a svahovou dosupnostou.Jeho prednosťou je tiež možnosť použitia roznych nadstavcov, takže dokáže pokosiť aj zanedbané porasty ako aj okrasné trávniky.

ŤTažká mulčovacia fréza sa využíva na zanedbané porasty. Dokáže pomulčovať ajdreviny do priemeru 6 cm pričom výsledokjej práce je dokonalý.

Zimná technika sa postará o to aby boli cesty zjazdné aj za bohatej snehovej nádielky. Vďaka vymenitelným nadstavbám sa stroje využívajú aj v lete ako kontajnerové nosiče na odvoz pokoseného materiálu.


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku